име: Антон Недялков
спорт: Футбол

Новини свързани с Антон Недялков
11:18 ч., 27.03.2023 г.
Националният отбор по футбол на България гостува на Унгария в мач от втория кръг в група "G“ на квалификациите за Европейското първенство по фут... цялата новина

00:38 ч., 27.03.2023 г.
Националният отбор на България по футбол направи официалната си тренировка на стадион "Пушкаш Арена" в Будапеща преди мача с Унгария. Двубоят от... цялата новина

20:03 ч., 28.02.2023 г.
Отборите на Левски и Лудогорец завършиха 0:0 в последната среща от 21-ия кръг на Първа лига. След поделените точки шампионите вече изостават на ... цялата новина

15:53 ч., 04.12.2022 г.
Лудогорец отстрани носителя на Купата на България Левски след победа с 2:1 като домакин. Уелтън откри резултата в 60-ата минута след центриране ... цялата новина

17:34 ч., 01.12.2022 г.
Лудогорец и Левски завършиха 0:0 в мач от шестия кръг на Първа лига. Двубоят трябваше да се изиграе още през август, но беше отложен заради учас... цялата новина

08:58 ч., 21.11.2022 г.
Националните отбори на Люксембург и България завършиха 0:0 в контролна футболна среща, последна и за двата отбора за календарната 2022-а година.... цялата новина

12:43 ч., 13.11.2022 г.
Лудогорец и ЦСКА 1948 закриват неделния ден от 18-ия кръг на efbet Лига. Срещата е от 17:30 часа и ще се проведе на стадион “Хювефарма арена". О... цялата новина

15:07 ч., 31.10.2022 г.
Селекционерът на националния отбор на България Младен Кръстаич обяви група от 26 футболисти за предстоящите приятелски двубои срещу Кипър и Люкс... цялата новина

04:51 ч., 27.09.2022 г.
България завърши с победа участието си в турнира Лига на нациите. Нашите удариха Северна Македония с 1:0 като гости в последния си двубой от гру... цялата новина

23:46 ч., 23.09.2022 г.
Националният отбор на България най-после постигна първа победа в турнира Лигата на нациите. Нашите се наложиха над Гибралтар с 5:1 в предпоследн... цялата новина

16:24 ч., 05.09.2022 г.
Селекционерът на българския национален отбор Младен Кръстаич обяви имената на футболистите, повикани за предстоящите мачове от турнира Лига на н... цялата новина

00:02 ч., 23.07.2022 г.
ЦСКА 1948 и Лудогорец завършиха наравно 2:2 в мач от третия кръг на първенството. Първото попадение в Бистрица падна в края на първата част, ког... цялата новина

21:00 ч., 12.06.2022 г.
България удържа домакинския натиск на Грузия и завърши 0:0 в четвърти мач от група 4 на Лига С в турнира Лига на нациите. Двубоят се игра пред 5... цялата новина

10:37 ч., 14.05.2022 г.
Всяка година в края на футболния сезон Асоциацията на българските футболисти организира единствената по рода си у нас анкета "Футболист на Футбо... цялата новина

21:55 ч., 30.04.2022 г.
ЦСКА-София допусна срамна загуба в Разград. "Армейците" бяха разгромени от Лудогорец с 0:5. Двубоят е от плейофната фаза на Първа лига. Две попа... цялата новина