име: Димо Бакалов
спорт: Футбол

Новини свързани с Димо Бакалов
21:18 ч., 19.05.2023 г.
Ботев (Пд) отново не успя да зарадва своите привърженици с първа победа на своя стадион след откриването му в края на април, предаде репортер на... цялата новина

21:01 ч., 03.04.2023 г.
Локомотив (София) е първият полуфиналист за Купата на България. Хората на Станислав Генчев отстраниха Славия след победа с 2:1 в квартал "Надежд... цялата новина

07:53 ч., 26.02.2023 г.
Локомотив (Пловдив) най-после прекъсна негативната си серия без победа и без отбелязан гол през 2023 година, предаде репортер на Plovdiv... цялата новина

20:19 ч., 10.02.2023 г.
Столичният Локомотив стартира с нулево равенство официалните мачове за 2023 година, предаде репортер на Plovdiv24.bg. "Жълто-че... цялата новина

17:42 ч., 13.11.2022 г.
Локомотив (София) загуби от Берое с 1:2 в мач от 18-ия кръг на efbet Лига. Срещата се изигра на стадион "Локомотив“ в столичния квартал "Надежда... цялата новина

20:59 ч., 08.08.2022 г.
Локомотив (София) победи Септември с 3:0 в двубой от 5-ия кръг в efbet Лига. Димитър Митков даде аванс на гостите в 19-а минута. ВАР прецени, че... цялата новина

20:33 ч., 29.06.2022 г.
Левски победи Локомотив (Сф) с 2:1 в контролна среща, играна на стадион "Георги Аспарухов". Столичните "железничари" откриха резултата чрез Крас... цялата новина

15:28 ч., 24.06.2022 г.
Един от основните полузащитници на Локомотив (София) Владимир Семерджиев напусна отбора, обявиха от клуба. "Железничарите“ уточняват, че договор... цялата новина

19:31 ч., 01.12.2021 г.
Левски победи Царско село с 1:0 в двубой от 17-ия кръг на Първа лига. Билал Бари реализира победното попадение в 43-ата минута.

Дома... цялата новина

17:01 ч., 01.12.2021 г.
Царско село приема Левски в двубой от 17-ия кръг на Първа лига. Срещата на "Арена Царско село" ще се проведе без публика. Домакините са последни... цялата новина

15:15 ч., 26.11.2021 г.
Ботев (Враца) и Царско село завършиха 0:0 в откриващия мач на 16-ия кръг на Първа лига. Хората на Любослав Пенев имаха инициативата през по-голя... цялата новина

Григор Димитров започва участие на Мастърс 1000 в Мадрид днес
Левски дочака 20-ата си титла след триумф над ЦСКА
Григор Димитров започва в Мадрид в утрешния следобед
Септември представи новия си треньорски щаб
СДВР показа устройството, с което са изстрелвани ракети на мачовете Левски - ЦСКА