16:20 ч., 26.11.2021 г.
Славия и Ботев (Пд) завършиха наравно 0:0 в мач от 16-ия кръг на Първа лига.

"Канарчетата" влязоха по-добре в двубоя, като още във 2... цялата новина

09:46 ч., 26.11.2021 г.
Славия приема Ботев (Пловдив) в мач от 16- ия кръг на Първа лига. Двубоят е от 14:30 часа на стадиона в квартал “Овча купел". Балансът помежду и... цялата новина

15:04 ч., 20.11.2021 г.
Славия разби като гост Царско село с 5:2 в мач от 15-ия кръг на Първа лига. Още в 9-ата минута домакините откриха резултата, след като Лъчезар Б... цялата новина

19:44 ч., 06.11.2021 г.
Левски победи Славия с 1:0 в дербито от 14-ия кръг на Първа лига. Единственото попадение отбеляза Билал Бари десетина минути преди края на среща... цялата новина

19:10 ч., 27.10.2021 г.
Славия се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на България, след като победи с минималното 1:0 Пирин (Благоевград). Победното попадени... цялата новина

13:25 ч., 27.10.2021 г.
Златомир Загорчич няма нови проблеми преди двубоя за Купата на България срещу Пирин (Благоевград). Осминафиналната среща от турнира е днес от 16... цялата новина

20:25 ч., 23.10.2021 г.
Арда (Кърджали) и Славия завършиха наравно 1:1 в сблъсък от 12-ия кръг на първенството. Гостите откриха резултата чрез Мартин Сораков в 16-ата м... цялата новина