отбор: ЦСКА
виж статистика

Новини свързани с Иван Турицов
13:17 ч., 21.08.2023 г.
Селекционерът на българския национален отбор Младен Кръстаич обяви имената на 25 футболисти, повикани за предстоящия приятелски мач срещу Иран (... цялата новина

21:00 ч., 06.08.2023 г.
ЦСКА и Славия завършиха при резултат 1:1 в двубой от четвъртия кръг на първенството. "Червените" изоставаха в резултата 15 минути преди края на ... цялата новина

20:56 ч., 03.06.2023 г.
ЦСКА-София и ЦСКА 1948 завършиха 1:1 в мач от 34-ия кръг на Ефбет Лига.

Мачът се игра на стадион "Българска армия" в столицата. ... цялата новина

16:27 ч., 12.02.2023 г.
ЦСКА-София разгроми Берое с 4:1 в Стара Загора в мач от 19-ия кръг на efbet Лига, предаде репортер на Sofia24.bg. Така столични... цялата новина

17:01 ч., 07.02.2023 г.
Един от лидерите на ЦСКА-София - Иван Турицов, реши да покаже на чужденците в отбора красотата на българските народни танци, научи Sofia... цялата новина

17:07 ч., 20.01.2023 г.
Отборът на ЦСКА-София победи полския тим на Гурник Забже с 3:2 във втората си контрола от зимния си подготвителен лагер, който се провежда в Тур... цялата новина

15:07 ч., 31.10.2022 г.
Селекционерът на националния отбор на България Младен Кръстаич обяви група от 26 футболисти за предстоящите приятелски двубои срещу Кипър и Люкс... цялата новина

20:49 ч., 19.10.2022 г.
Ботев (Пловдив) прекъсна серията си от 4 поредни домакински победи в Първа лига, предаде репортер на Sofia24.bg. Жълто-черните загубиха о... цялата новина

18:43 ч., 18.09.2022 г.
Левски победи ЦСКА-София с 2:0 на стадион "Васил Левски" в дербито от 11-ия кръг на efbet Лига, предаде репортер на Sofia24.bg.... цялата новина

19:59 ч., 03.09.2022 г.
ЦСКА-София спечели с 1:0 гостуването си на Спартак (Варна) в мач от 9-ия кръг на efbet Лига. Трите точки донесе Дауда Бамба в 40-ата минута. Тов... цялата новина

22:50 ч., 29.08.2022 г.
ЦСКА-София спечели с 2:1 домакинството си на ЦСКА 1948 в дербито от осмия кръг на Първа лига. На стадион "Българска армия" гостите поведоха чрез... цялата новина

22:34 ч., 25.08.2022 г.
ЦСКА-София отпадна на прага на групите в Лигата на конференциите. Базел победи "червените" с 2:0 в реванша от плейофния кръг. Фабиан Фрай откри ... цялата новина

12:11 ч., 24.08.2022 г.
ЦСКА-София тръгна за Базел с група от 23 футболисти. На линия вече е младокът Станислав Шопов, а нидерландецът Брадли де Нойер пропуска реванша ... цялата новина

22:38 ч., 18.08.2022 г.
ЦСКА-София победи Базел с 1:0 в първи мач от плейофния кръг в Лигата на конференциите. Единственото попадение падна в 70-ата минута, когато Серх... цялата новина

09:36 ч., 12.08.2022 г.
ЦСКА-София победи като гост ирландския Сейнт Патрикс Атлетик с 2:0 и продължава към плейофния кръг за влизане в групите на Лигата на конференции... цялата новина

1 2 3

СДВР показа устройството, с което са изстрелвани ракети на мачовете Левски - ЦСКА