Новини свързани с Юрген Матей
18:41 ч., 17.04.2023 г.
Дербито от 26-ия кръг на Първа лига ЦСКА-София - Левски започна с бой с великденски яйца между капитаните на двата отбора. Юрген Матей и Пламен ... цялата новина

00:04 ч., 05.04.2023 г.
ЦСКА-София отпадна от турнира за Купата на България, след като загуби от Черно море (Варна) с 1:2 на стадион "Българска армия" в столицата. Така... цялата новина

18:27 ч., 05.02.2023 г.
Отборът на ЦСКА-София победи Пирин (Благоевград) с 2:1 в последната си контрола преди подновяването на шампионата.

Преди двубоя отбор... цялата новина

20:59 ч., 10.10.2022 г.
Шампионът Лудогорец победи като домакин ЦСКА-София с 2:1 в дербито на 13-я кръг на Първа лига. Разградчани откриха резултата още в деветата мину... цялата новина

18:43 ч., 18.09.2022 г.
Левски победи ЦСКА-София с 2:0 на стадион "Васил Левски" в дербито от 11-ия кръг на efbet Лига, предаде репортер на Sofia24.bg.... цялата новина

19:59 ч., 03.09.2022 г.
ЦСКА-София спечели с 1:0 гостуването си на Спартак (Варна) в мач от 9-ия кръг на efbet Лига. Трите точки донесе Дауда Бамба в 40-ата минута. Тов... цялата новина

22:34 ч., 25.08.2022 г.
ЦСКА-София отпадна на прага на групите в Лигата на конференциите. Базел победи "червените" с 2:0 в реванша от плейофния кръг. Фабиан Фрай откри ... цялата новина

19:24 ч., 07.08.2022 г.
Капитанът на ЦСКА-София Юрген Матей ще става баща за първи път. Той зарадва феновете на "червените", като реши да обяви новината на стадиона на ... цялата новина

22:12 ч., 04.08.2022 г.
ЦСКА-София загуби от Сейнт Патрикс Атлетик с 0:1 в първи мач от третия квалификационен кръг от турнира Лига на конференциите. Серж Атакий вкара ... цялата новина

12:11 ч., 19.07.2022 г.
От ЦСКА-София се надяват, че до дни ще се разделят с трима футболисти, които не попадат в плановете на новия наставник Саша Илич за новия сезон.... цялата новина

23:09 ч., 05.07.2022 г.
ЦСКА победи Спортист (Своге) с 2:0 в последната си контрола преди началото на новия сезон в Първа лига. Преди срещата на стадион "Българска арми... цялата новина

11:34 ч., 25.06.2022 г.
Нови три контузии на футболисти от ЦСКА-София белязаха контролата  на “червените" с Ред Бул Залцбург, която бе прекратена в 70-ата минута при 2:... цялата новина

09:25 ч., 16.06.2022 г.
Отборът на ЦСКА-София замина тази сутрин за Австрия, където ще проведе втората част от подготвителния си лагер. В ранните часове "червените" отл... цялата новина

12:29 ч., 01.06.2022 г.
Алън Пардю няма да води ЦСКА-София през новия сезон и се разделя изцяло с клуба. Това става ясно от съобщение, което е публикувано на официалния... цялата новина

16:40 ч., 06.05.2022 г.
Изненада за привържениците на ЦСКА-София ще има днес преди домакинския мач със Славия. Срещата от Първа лига е от 20:00 часа на стадион "Българс... цялата новина

1 2

Ето кой ще ръководи битката за евротурнирите между Ботев Пловдив и ЦСКА 1948
Гриша и Данаил Ганчеви напускат ЦСКА
СДВР показа устройството, с което са изстрелвани ракети на мачовете Левски - ЦСКА