виж статистика

още снимки на Мартин Кавдански

Новини свързани с Мартин Кавдански
21:26 ч., 25.07.2022 г.
Септември (София) и Ботев (Враца) завършиха 1:1 в предпоследната среща от третия кръг на efbet Лига. Мартин Кавдански от гостите откри резултата... цялата новина

22:11 ч., 21.05.2022 г.
Царско село отпадна от efbet Лига, след като стигна до равенство 1:1 с  Локомотив (Сф) в мач от последния кръг. Точката  обаче не бе достатъчна,... цялата новина

20:12 ч., 25.04.2022 г.
Царско село и Ботев (Враца) завършиха при наравно 1:1 в директен сблъсък за оцеляване в efbet Лига. Първото попадение реализира Браян Переа, а В... цялата новина

20:38 ч., 18.04.2022 г.
Царско село постигна много важна победа срещу Пирин в Благоевград с 2:0 в борбата за своето спасение. Хората на Стефано Макопи спечелиха три точ... цялата новина

22:22 ч., 04.04.2022 г.
Локомотив (София) победи Царско село с 2:1 в среща от 25-ия кръг на Първа лига. Столичните "железничари" спечелиха много важни три точки в борба... цялата новина

16:59 ч., 20.02.2022 г.
Царско село загуби от гостуващия тим на Берое с 1:2 в мач от 20-ия кръг на първенството.  Домакините откриха резултата в 7-ата минута чрез Седри... цялата новина

16:55 ч., 29.01.2022 г.
Царско село загуби от Ботев (Пловдив) с 0:5 в контролна среща, предаде репортер на Sofia24.bg. Двубоят се игра на базата на "ка... цялата новина

16:10 ч., 20.01.2022 г.
Царско село разби Сливнишки герой с 6:0 в първата си зимна контрола. В този мач отборът бе воден от Владислав Вутов, който все още не е обявен о... цялата новина

19:31 ч., 01.12.2021 г.
Левски победи Царско село с 1:0 в двубой от 17-ия кръг на Първа лига. Билал Бари реализира победното попадение в 43-ата минута.

Дома... цялата новина

17:01 ч., 01.12.2021 г.
Царско село приема Левски в двубой от 17-ия кръг на Първа лига. Срещата на "Арена Царско село" ще се проведе без публика. Домакините са последни... цялата новина

15:15 ч., 26.11.2021 г.
Ботев (Враца) и Царско село завършиха 0:0 в откриващия мач на 16-ия кръг на Първа лига. Хората на Любослав Пенев имаха инициативата през по-голя... цялата новина

15:04 ч., 20.11.2021 г.
Славия разби като гост Царско село с 5:2 в мач от 15-ия кръг на Първа лига. Още в 9-ата минута домакините откриха резултата, след като Лъчезар Б... цялата новина

Григор Димитров започва участие на Мастърс 1000 в Мадрид днес
Левски дочака 20-ата си титла след триумф над ЦСКА
Григор Димитров започва в Мадрид в утрешния следобед
Септември представи новия си треньорски щаб
СДВР показа устройството, с което са изстрелвани ракети на мачовете Левски - ЦСКА