Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
"Царете" отпаднаха, пропуснаха 2 дузпи, а Стойне Манолов нахлу на терена
Автор: Екип Sofia24.bg 22:11 / 21.05.2022Коментари (0)3808
© Фейсбук
Царско село отпадна от efbet Лига, след като стигна до равенство 1:1 с  Локомотив (Сф) в мач от последния кръг. Точката  обаче не бе достатъчна, за да стигнат "царете" до бараж за оставане в елита, защото в другия мач Ботев (Враца) победи Пирин. Фране Чиряк даде аванс на гостите в 26-ата минута, а Андрей Йорданов изравни в 73-ата. На полувремето футболистите на Локомотив стигнаха до физическа саморазправа на път към съблекалните.

“Царете" изпълниха две дузпи, но и при двете вратарят Дамян Дамянов спаси ударите. Истинският екшън на терена се разигра преди да бъде изпълнена втората дузпа. Юсуфа Яфа и Мартин Кавдански се скараха кой да изпълнява, а собственикът Стойне Манолов нахлу на терена, за да заповяда на Яфа да остави изпълнението на капитана. Кавдански изпълни, но Дамянов спаси. Червени картони получиха човек от щаба на Царско село и Седрик Коломбо, който бе на резервната скамейка. Яфа пък се ядоса, съблече си фланелката и напусна терена още преди Кавдански да стреля от бялата точка.