Спортните новини: Днес (3) | Вчера (3)
"Царете" стартираха с победа 2022 година, чакат спасители от Италия
Автор: Екип Sofia24.bg 16:10 / 20.01.2022Коментари (0)3891
© Gong.bg
Царско село разби Сливнишки герой с 6:0 в първата си зимна контрола. В този мач отборът бе воден от Владислав Вутов, който все още не е обявен официално за старши треньор.

Участие в мача взе и завърналият се в тима Мартин Кавдански.

Андрей Йорданов се отчете с три попадения. Той беше точен в 52-ата минута, когато преодоля вратаря на Сливнишки герой.

Йорданов реализира за 4:0 и 6:0, като последният гол падна 12 минути преди края на редовното време.

Кристиян Николов в 54-ата минута засече отбита от вратаря топка, а Филип Ангелов се разписа в 61-ата минута. Венцислав Христов бе точен в 68-ата минута.

Очаква се до няколко дни да има яснота около евентуалната сделка между собственика Стойне Манолов и италиански фонд. Според запознати с делата на клуба, "царете" ще имат и нов треньор - италианецът Андреа Сасарини.

Стартов състав:

Царско село: Янко Георгиев, Мартин Кавдански, Мартин Гривнев, Лъчезар Георгиев, Николай Николаев, Валентино Пулиезе, Филип Ангелов, Лукас Жулиан, Андрей Йорданов, Олджай Алиев, Андрей Дудоленски.