Личности
RSS
ТЕМА: Левски сезон 2021-2022

Нападателят на Левски Марин Петков официално подписа нов договор със "сините". Новото споразумение на 18-годишния талант е до лятото 2024 година.

На "Герена“ работят усилено по задържането на основните си футболисти. В последните дни с нови договори се обвързаха още Билал Бари, Патрик-Габриел Галчев и вратар...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 178
09:32 ч., 22.11.2021 г.
Левски посреща Ботев (Враца) в последния мач от 15-ия кръг на Първа лига.

"Сините" спечелиха четири от последните си пет официални м... цялата новина

17:13 ч., 17.11.2021 г.
Левски започна подготовка по прехвърлянето на акциите на клуба в ново дружество, което ще е собственост на феновете. Това стана ясно след провел... цялата новина

15:03 ч., 17.11.2021 г.
Днес се навършват 53 години от един от най-паметните моменти в най-голямото дерби на българския футбол. На 17 ноември 1968 г, "Левски" побеждава... цялата новина

14:40 ч., 16.11.2021 г.
Ръководството на Левски излезе с официална позиция за ситуацията около новия договор на Георги Миланов. От клуба категорично заявиха, че към тоз... цялата новина

14:11 ч., 16.11.2021 г.
Нападателят Билал Бари продължи договора си с ПФК Левски до лятото на 2024 година, обявиха от клуба. Бари е част от първия отбор на Левски от фе... цялата новина

15:34 ч., 14.11.2021 г.
Левски и Симеон Славчев се разделиха по взаимно съгласие. В последната седмица двете страни преговаряха активно, за да се реши възникналото усло... цялата новина

19:45 ч., 13.11.2021 г.
“Левски" загуби с 0:1 от Пирин (Благоевград) в контролен мач, игран на стадион “Георги Аспарухов". Станимир Стоилов заложи на изцяло подмладен с... цялата новина

14:20 ч., 12.11.2021 г.
Ръководството на Левски се обърна към своите фенове относно утрешната контрола срещу Пирин(Благоевград). "Сините" използваха официалния си сайт,... цялата новина

09:39 ч., 11.11.2021 г.
Бившият голмайстор на Левски – Гара Дембеле, направи любопитни разкрития за престоя си на "Герена". Той участва във филма на френския "Екип" - "... цялата новина

20:28 ч., 07.11.2021 г.
Полузащитникът на Левски – Георги Миланов, е показал характер по време на дербито със Славия, спечелено от "сините" с гол на Билал Бари. Халфът ... цялата новина

20:32 ч., 06.11.2021 г.
Новият шеф в Левски Даниел Боримиров говори след победата над Славия с 1:0.

"Радващото за нас е, че успяхме да победим. Трупаме самоч... цялата новина

19:44 ч., 06.11.2021 г.
Левски победи Славия с 1:0 в дербито от 14-ия кръг на Първа лига. Единственото попадение отбеляза Билал Бари десетина минути преди края на среща... цялата новина

14:52 ч., 04.11.2021 г.
Мачът Славия - Левски е в събота от 17:30 часа на стадиона в столичния квартал "Овча Купел". Двубоят е от 14-ия кръг на Първа лига. Левски пусна... цялата новина

14:16 ч., 04.11.2021 г.
Левски привлече шведски защитник. Става въпрос за Ноа Сонко Сундберг, който подписа договор със "сините", като той влиза в сила от 1 януари 2022... цялата новина

22:31 ч., 03.11.2021 г.
Футболистът на Левски Марин Петков бе избран за Играч на 12-ия кръг в първенството.

Нападателят заслужи признанието на треньорите и с... цялата новина

14:48 ч., 02.11.2021 г.
Левски е бил осъден на първа инстанция да заплати на компанията за спортна екипировка "Макрон" задължение в размер на 110 хиляди лева във връзка... цялата новина

21:17 ч., 30.10.2021 г.
Черно море победи Левски с 1:0 в мач от 13-ия кръг на първенството. Родриго реализира победното попадение в 49-ата минута.

"Моряците"... цялата новина

14:52 ч., 30.10.2021 г.
Нападателят на Левски – Билал Бари, попадна в престижна класация. 23-годишният футболист е в Топ 4 на най-резултатните мароканци, играещи в Евро... цялата новина

21:08 ч., 23.10.2021 г.
Левски победи Пирин с 3:0 в мач от 12-ия кръг на родния елит. 18-годишният Марин Петков се развихри и отбеляза  две попадения за успеха. Билал Б... цялата новина

16:58 ч., 22.10.2021 г.
Наставникът на Левски Станимир Стоилов очаква тежък мач срещу Пирин (Благоевград) утре. Специалистът е на мнение, че “орлетата" имат класни футб... цялата новина

14:00 ч., 22.10.2021 г.
Андриан Краев удължи договора си с Левски до лятото на 2024 година. Талантливият футболист имаше контракт до края на настоящия сезон.
... цялата новина

17:56 ч., 19.10.2021 г.
Наставникът на Левски Станимир Стоилов вече притежава златна членска карта на Левски. Тя беше в ръцете му след края на пресконференцията, която ... цялата новина

13:13 ч., 19.10.2021 г.
Собственикът на Левски Наско Сираков представи реактивизирането на кампанията "Аз съм Левски", която цели продажба на членски карти към клуба. Б... цялата новина

15:14 ч., 18.10.2021 г.
Силните хора в Левски – Наско Сираков, Станимир Стоилов и Иво Ивков, както и управителят на официалния магазин Пламен Петров ще поставят началот... цялата новина

00:37 ч., 17.10.2021 г.
Левски победи като гост Локомотив (Сф) с 2:1 в столичното дерби от 11-ия кръг. Октавио Мерло откри още във втората минута, но Здравко Димитров и... цялата новина

14:09 ч., 14.10.2021 г.
Даниел Боримиров отново се завръща в ръководството на Левски. Той бе официално представен като част от новия Управителен съвет на “сините" и спо... цялата новина

18:06 ч., 12.10.2021 г.
Левски победи Струмска слава с 4:0  в контрола, която се игра на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов".