Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Счупен пръст не спря Георги Миланов в мача срещу Славия
Автор: Екип Sofia24.bg 20:28 / 07.11.2021Коментари (0)6237
© Инстаграм
Полузащитникът на Левски – Георги Миланов, е показал характер по време на дербито със Славия, спечелено от "сините" с гол на Билал Бари. Халфът е изиграл последните 10 минути със счупен пръст на ръката. При попадението на столичани той бе извън игра, за да му се окаже лекарска помощ.

Миланов е държал да доиграе срещата, въпреки неприятната контузия, съобщава Dsport.bg.

Халфът е посетил болница след мача, където е бил гипсиран. Във вторник му предстои нов преглед. Тогава ще стане ясно дали ще се наложи и оперативна намеса. Следващият мач на Левски е след две седмици.

Феновете на "сините" са възхитени от мъжеството и характера на Георги Миланов.

Припомняме, че при победата на Левски над "Царско село" с 3:1, Миланов бе заменен заради контузия. Оказва се обаче, че проблемът е дошъл много по-рано и е бил доста сериозен.

"Получих много тежък удар още в третата минута. За няколко секунди изгубих съзнание, но продължих. Намерих сили да остана и да играя. Около 60-ата минута отново ми се зави свят и вече нямаше как да продължа.", разкри  Миланов пред журналистите.