Нападателят на Левски Марин Петков официално подписа нов договор със "сините". Новото споразумение на 18-годишния талант е до лятото 2024 година.

На "Герена“ работят усилено по задържането на основните си футболисти. В последните дни с нови договори се обвързаха още Билал Бари, Патрик-Габриел Галчев и вратарят Пламен Андреев.

Ето какво написаха "сините“ в сайта си:

Нападателят Марин Петков продължи договора си с "ПФК Левски“ до лятото на 2024 година. Петков е част от първия отбор на "Левски“ от сезон 2019/2020 година. Със "синята“ фланелка е изиграл е 36 мача и е отбелязал 7 гола. "ПФК Левски“ пожелава на Марин много голове, победи и щастливи мигове с любимия клуб.