Нападателят Билал Бари продължи договора си с ПФК Левски до лятото на 2024 година, обявиха от клуба. Бари е част от първия отбор на Левски от февруари 2021 година. Изиграл е 32 мача, в които е отбелязал 6 гола. 

"ПФК Левски пожелава на Билал Бари много голове, победи и щастливи мигове с любимия клуб", завършва съобщението на "сините".

Левски привлече Бари от Монтана за 50 хил. лева през февруари тази година.

Юношата на клуба Патрик-Габриел Галчев също удължи контракта си до 2024 година. Галчев е част от първия отбор на "Левски“ от сезон 2020/2021 година. Със "синята“ фланелка е изиграл е 25 мача.

"ПФК Левски“ пожелава на Патрик-Габриел много победи и щастливи мигове с любимия клуб", пише в съобщението на "сините".