отбор: Левски
виж статистика

Новини свързани с Николай Михайлов
09:20 ч., 01.12.2021 г.
Царско село и Левски играят днес от 17:30 часа на "Арена Царско село". Двубоят е от 17-ия кръг на Първа лига. "Царете" са последни в класирането... цялата новина

14:31 ч., 30.11.2021 г.
Николай Михайлов трогна любимата си Николета Лозанова. Капитанът на Левски  още през нощта публикува на профила си в Инстаграм поздрав за Лозано... цялата новина

21:16 ч., 27.11.2021 г.
Вратарят Николай Михайлов бе разочарован от играта на Левски при гостуването на Арда. Двубоят завърши 0:0, а Михайлов спаси всичко, което му пре... цялата новина

19:23 ч., 27.11.2021 г.
Арда и Левски завършиха наравно 0:0 в мач от 16-ия кръг на Първа лига.

Домакините играха по-добре през първите 45 минути и могат да с... цялата новина

10:08 ч., 27.11.2021 г.
Двубоят между Арда и Левски от 16-ия кръг на Първа лига е днес от 17:30 часа.

Любопитното е, че те са съседи във временното класиран... цялата новина

11:22 ч., 24.11.2021 г.
Вратарят на Левски Николай Михайлов се нареди до дядо си и задмина баща си в престижна класация. Капитанът на "сините" може да се похвали с две ... цялата новина

19:49 ч., 22.11.2021 г.
Левски и Ботев (Враца) завършиха 0:0 в мач от 15-ия кръг на Първа лига. Двата отбора изиграха един много интересен мач, но не успяха да отбележа... цялата новина

19:44 ч., 06.11.2021 г.
Левски победи Славия с 1:0 в дербито от 14-ия кръг на Първа лига. Единственото попадение отбеляза Билал Бари десетина минути преди края на среща... цялата новина

21:17 ч., 30.10.2021 г.
Черно море победи Левски с 1:0 в мач от 13-ия кръг на първенството. Родриго реализира победното попадение в 49-ата минута.

"Моряците"... цялата новина

00:37 ч., 17.10.2021 г.
Левски победи като гост Локомотив (Сф) с 2:1 в столичното дерби от 11-ия кръг. Октавио Мерло откри още във втората минута, но Здравко Димитров и... цялата новина