Новото попълнение на Левски Кристиан Димитров даде първото си интервю пред клубната телевизия.

"Чувствам се страхотно. Футболистите ... цялата новина

21:23 ч., 11.01.2023 г.
Халфът на Левски Георги Миланов премина в Ал Джафра, съобщиха от новия му клуб от Обединените арабски емирства. Бившият национал пристигна на "Г... цялата новина

15:53 ч., 04.12.2022 г.
Лудогорец отстрани носителя на Купата на България Левски след победа с 2:1 като домакин. Уелтън откри резултата в 60-ата минута след центриране ... цялата новина

17:34 ч., 01.12.2022 г.
Лудогорец и Левски завършиха 0:0 в мач от шестия кръг на Първа лига. Двубоят трябваше да се изиграе още през август, но беше отложен заради учас... цялата новина

20:47 ч., 29.10.2022 г.
Левски записа четвърти пореден мач в първенството без победа. В двубой от 16-ия кръг на Еfbet Лига "сините“ завършиха наравно 0:0 с ЦСКА 1948. М... цялата новина

18:43 ч., 18.09.2022 г.
Левски победи ЦСКА-София с 2:0 на стадион "Васил Левски" в дербито от 11-ия кръг на efbet Лига, предаде репортер на Sofia24.bg.... цялата новина

21:26 ч., 10.09.2022 г.
Отборът на Локомотив (София) победи Левски с 3:2 в мач от 10-ия кръг на efbet Лига. Трите точки за "червено-черните" донесе юношата на "сините" ... цялата новина

22:13 ч., 01.09.2022 г.
Лудогорец спечели Суперкупата на България, след като победи Левски след изпълнение на дузпи. Редовното време завърши 2:2. При равенството в редо... цялата новина

23:19 ч., 28.08.2022 г.
Левски победи като гост Ботев (Враца) с 2:0 в мач от осмия кръг на първенството. Така "сините" се изкачиха на седмо място във временното класира... цялата новина

12:46 ч., 24.08.2022 г.
Левски откри обновения си официален клубен магазин на стадион “Георги Аспарухов". На официална церемония присъстваха наставникът Станимир Стоило... цялата новина

23:27 ч., 20.08.2022 г.
Левски разгроми Хебър с 4:0 в среща от 7-ия кръг на efbet Лига. “Сините" вкараха три гола до почивката за радост на феновете, които бяха на триб... цялата новина

23:57 ч., 11.08.2022 г.
Левски напусна турнира Лигата на конференциите след загуба от малтийския Хамрун Спартанс с общ резултат от 2:6 след изпълнение на дузпи, предаде... цялата новина

22:43 ч., 04.08.2022 г.
Левски направи сериозна крачка към плейофите в Лига на конференциите. "Сините" победиха с 1:0 като гост Хамрун Спартанс в първи мач от третия пр... цялата новина

13:01 ч., 04.08.2022 г.
Левски гостува тази вечер на Хамрун Спартанс в първи мач от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Срещата ще се играе на нацио... цялата новина

12:36 ч., 03.08.2022 г.
Левски пристигна в Малта за първия си мач от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите срещу местния Хамрун Спартанс. След малко по... цялата новина