дата на раждане: 11.01.1989 г.

още снимки на Пламен Крачунов

Новини свързани с Пламен Крачунов
21:47 ч., 27.08.2022 г.
Славия загуби от Арда с 0:1 в мач от 8-ия кръг на efbet Лига. Единственото попадение вкара Иван Тилев в добавеното време на мача. В началото на ... цялата новина

22:40 ч., 16.05.2022 г.
Локомотив  (София) победи с 1:0 гостуващия Пирин (Благоевград) на Националния стадион "Васил Левски" в мач от предпоследния кръг на efbet Лига. ... цялата новина

22:22 ч., 04.04.2022 г.
Локомотив (София) победи Царско село с 2:1 в среща от 25-ия кръг на Първа лига. Столичните "железничари" спечелиха много важни три точки в борба... цялата новина

18:23 ч., 12.03.2022 г.
Локомотив (София) победи Ботев (Враца) с 1:0 в среща от 23-ия кръг на Първа лига. Попадението за домакините реализира Октавио от дузпа в 32-ата ... цялата новина

20:10 ч., 07.03.2022 г.
Славия победи Локомотив (Сф) с 3:0 в мач от 22-ия кръг на Първа лига. В първия половин час на срещата двата тима бяха равностойни, като бяха отп... цялата новина

18:13 ч., 29.01.2022 г.
Локомотив (София) записа равенство 2:2 в последната си контрола на турска земя срещу сръбския Спартак (Суботица).

Още в самото начал... цялата новина

12:39 ч., 22.01.2022 г.
Отборът на Локомотив (Сф) загуби нещастно първата си проверка в Турция. “Железничарите" надиграха руския Балтика (Калининград), но допуснаха гол... цялата новина

13:53 ч., 11.12.2021 г.
Локомотив (Сф) победи Арда с 2:0 в мач от 19-ия кръг на Първа лига. Така "червено-черните" прекъснаха негативната си серия от девет шампионатни ... цялата новина

16:20 ч., 05.12.2021 г.
Локомотив (Сф) загуби от Лудогорец с 2:4 в мач от 18-ия кръг на Първа лига. "Железнчарите" са на 12 позиция с 15 точки, а шампионите имат предни... цялата новина

19:29 ч., 02.12.2021 г.
ЦСКА-София победи Локомотив (Сф) с 2:0 в последен мач от 17-ия кръг на Първа лига. Първите 30 минути на срещата не бяха особено интересни за зри... цялата новина

17:24 ч., 28.11.2021 г.
Локомотив (Сф) и ЦСКА 1948 завършиха наравно 2:2 в мач от 16-ия кръг на Първа лига. В 16-ата минута Симеон Петров фаулира Божидар Кацаров в нака... цялата новина

Актуални Четени Теми
Григор Димитров започва участие на Мастърс 1000 в Мадрид днес
Левски дочака 20-ата си титла след триумф над ЦСКА
Григор Димитров започва в Мадрид в утрешния следобед
Септември представи новия си треньорски щаб
СДВР показа устройството, с което са изстрелвани ракети на мачовете Левски - ЦСКА