Спортните новини: Днес (3) | Вчера (3)
Локомотив (Сф) и ЦСКА 1948 не се победиха в мач с четири попадения
Автор: Екип Sofia24.bg 17:24 / 28.11.2021Коментари (0)3470
© Инстаграм
Локомотив (Сф) и ЦСКА 1948 завършиха наравно 2:2 в мач от 16-ия кръг на Първа лига. В 16-ата минута Симеон Петров фаулира Божидар Кацаров в наказателното поле на ЦСКА 1948 и реферът Ивайло Стоянов посочи бялата точка. Зад топката застана Октавио, който прати топката в мрежата за 1:0.

Гостуващият тим обаче отговори светкавично. В 19-ата минута Георги Русев посрещна центриране отляво на Крум Стоянов и реализира за 1:1. Попадение на Александър Александров беше отменено заради засада. Малко след това домакините удариха и греда.

В края на полувремето Александър Александров, който днес играе своя мач номер 100 за Локомотив, вкара за 2:1.

Второто полувреме започна с претенции за дузпа на столичните железничари, след като топката срещна ръката на Крум Стоянов Повторенията обаче показаха, че ръката му е плътно прилепена до тялото.

В 58-ата минута Ивайло Чочев отбеляза от свободен удар за 2:2.

В 85-ата минута се случи нещо необичайно - главният съдия Ивайло Стоянов получи схващане на прасеца, което наложи смяната му с четвъртия съдия Васимир Ел Хатиб.

Локо (Сф): 24. Александър Любенов, 13. Селсо Рапосо, 5. Йоргос Катсикас, 6. Пламен Крачунов, 4. Мики Орачев (к), 89. Матеус Дуарте, 44. Божидар Кацарев, 58. Октавио, 7. Александър Александров, 11. Раел Лолала, 93. Виржил Пинсон

Треньор: Иван Колев

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов (к), 7. Марио Топузов, 77. Крум Стоянов, 3. Димитър Пиргов, 87. Симеон Петров, 24. Лазар Марин, 18. Ивайло Чочев, 37. Емил Мартинов, 10. Георги Русев, 33. Галин Иванов, 20. Ангел Бастунов

Треньор: Николай Киров

Съдия: Ивайло Стоянов

Стадион: Национален стадион