отбор: ЦСКА 1948
виж статистика

Новини свързани с Галин Иванов
21:00 ч., 06.08.2023 г.
ЦСКА и Славия завършиха при резултат 1:1 в двубой от четвъртия кръг на първенството. "Червените" изоставаха в резултата 15 минути преди края на ... цялата новина

17:15 ч., 15.04.2023 г.
Тимът на Славия победи с 1:0 като гост Берое в Стара Загора в мач от 26-ия кръг на efbet Лига. Единственото попадение в мача отбеляза Галин Иван... цялата новина

21:01 ч., 03.04.2023 г.
Локомотив (София) е първият полуфиналист за Купата на България. Хората на Станислав Генчев отстраниха Славия след победа с 2:1 в квартал "Надежд... цялата новина

14:48 ч., 03.12.2022 г.
Ботев (Пловдив) завърши със загуба официалните си мачове за 2022 година. Жълто-черните не успяха да се класират за четвъртфиналите в турнира за ... цялата новина

19:58 ч., 12.11.2022 г.
Славия отново победи Левски с 2:1 през този сезон. Този път “белите" взеха трите точки на стадион “Георги Аспарухов", като лишиха 26-кратните ша... цялата новина

14:55 ч., 06.11.2022 г.
Славия победи Черно море с 1:0 като домакин в първия неделен мач от 17-ия кръг на efbet Лига. С успеха "белите“ излязоха на пето място във време... цялата новина

19:48 ч., 17.10.2022 г.
Отборът на Славия не успя да продължи победния си път в Първа лига, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Белите загубиха гостуване... цялата новина

20:03 ч., 12.10.2022 г.
Славия победи като домакин Левски с 2:1 в отложен мач от 3-ия кръг на Първа лига. Галин Иванов и резервата Кемело Нгуена бяха точни за "белите“ ... цялата новина

08:36 ч., 03.09.2022 г.
Славия победи Локомотив (София) с 2:1 в столичното дерби от 9-ия кръг на Първа лига Лига. "Белите" допуснаха гол още в 9-ата минута, но успяха д... цялата новина

00:27 ч., 08.05.2022 г.
ЦСКА 1948 и Берое завършиха 2:2 в мач от плейофната фаза в Първа лига. Повече от 20 минути гостите играха с 10 души заради червен картон на Тунг... цялата новина

22:58 ч., 05.05.2022 г.
Нападателят на ЦСКА 1948 Галин Иванов получи наградата за играч №1 на 28-ия кръг в Първа лига. Той говори за договора си с ЦСКА 1948, поредната ... цялата новина

10:51 ч., 29.04.2022 г.
Тази вечер в 20:00 часа ЦСКА 1948 приема Локомотив (Пловдив) в сблъсък от 3-ия кръг на плейофа за 7-10 място в Първа лига. Двубоят се очертава д... цялата новина

20:26 ч., 10.04.2022 г.
ЦСКА 1948 завъши редовния сезон в Първа лига с равенство. "Червените" и Арда не се победиха в Кърджали, срещата от 26-ия кръг приключи при резул... цялата новина

19:30 ч., 03.04.2022 г.
ЦСКА 1948 разгроми Локомотив (Пд) с 4:0 в мач от 25-ия кръг на Първа лига, който се проведе на стадиона в Бистрица. Александър Колев (47), Марти... цялата новина

17:02 ч., 26.02.2022 г.
Левски победи ЦСКА 1948 с 2:0 в дербито на 21-ия кръг на Първа лига. Димитър Костадинов бе точен с глава в 23-ата минута, а Уелтон в 60-ата мину... цялата новина