Националният отбор на България по футбол най-после успя да замине за катарската столица Доха. Припомняме, че планираният полет за понеделник следобяд беше отложен. Официалната причина бе технически проблем в самолета, но по-скоро става дума за превантивна мярка предвид трагичната катастрофа същия ден в Южен Китай.
Практиката е при подобни инциденти, машините от същия клас да се проверяват още веднъж за евентуални дефекти или появили се повреди. Националите останаха снощи в базата в Бояна. Нашите излетяха днес в 11:24 часа.
Така след 19:00 часа националите ще направят първата си тренировка в емирството. Първата среща на нашите от турнира е срещу Катар на 26-ти март. Вторият мач е на 29-ти срещу световния вицешампион Хърватия.

ЗАРЕЖДАНЕ...
Зареждане ...

13:19 / 22.03.2022
10685












Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.