Новини свързани с Саша Илич
14:14 ч., 18.10.2022 г.
Предраг Пажин е един от любимците на "сините" фенове. Роден е на 14 март 1973 г. в Невесине - Босна и Херцеговина, той започва кариерата си ... цялата новина

20:59 ч., 10.10.2022 г.
Шампионът Лудогорец победи като домакин ЦСКА-София с 2:1 в дербито на 13-я кръг на Първа лига. Разградчани откриха резултата още в деветата мину... цялата новина

18:43 ч., 18.09.2022 г.
Левски победи ЦСКА-София с 2:0 на стадион "Васил Левски" в дербито от 11-ия кръг на efbet Лига, предаде репортер на Sofia24.bg.... цялата новина

19:59 ч., 03.09.2022 г.
ЦСКА-София спечели с 1:0 гостуването си на Спартак (Варна) в мач от 9-ия кръг на efbet Лига. Трите точки донесе Дауда Бамба в 40-ата минута. Тов... цялата новина

22:50 ч., 29.08.2022 г.
ЦСКА-София спечели с 2:1 домакинството си на ЦСКА 1948 в дербито от осмия кръг на Първа лига. На стадион "Българска армия" гостите поведоха чрез... цялата новина

22:34 ч., 25.08.2022 г.
ЦСКА-София отпадна на прага на групите в Лигата на конференциите. Базел победи "червените" с 2:0 в реванша от плейофния кръг. Фабиан Фрай откри ... цялата новина

12:11 ч., 24.08.2022 г.
ЦСКА-София тръгна за Базел с група от 23 футболисти. На линия вече е младокът Станислав Шопов, а нидерландецът Брадли де Нойер пропуска реванша ... цялата новина

16:02 ч., 18.08.2022 г.
Футболистът на ЦСКА-София Станислав Шопов отпадна в последния момент от групата за мача с Базел довечера заради летен вирус. 20-годишният атакув... цялата новина

09:45 ч., 15.08.2022 г.
ЦСКА-София надигра Септември с 1:0 в мач от 6-ия кръг на efbet Лига. Наставникът на домакините Саша Илич заложи в титулярния си състав на младит... цялата новина

09:36 ч., 12.08.2022 г.
ЦСКА-София победи като гост ирландския Сейнт Патрикс Атлетик с 2:0 и продължава към плейофния кръг за влизане в групите на Лигата на конференции... цялата новина

22:12 ч., 04.08.2022 г.
ЦСКА-София загуби от Сейнт Патрикс Атлетик с 0:1 в първи мач от третия квалификационен кръг от турнира Лига на конференциите. Серж Атакий вкара ... цялата новина

22:58 ч., 31.07.2022 г.
ЦСКА-София победи Берое с 5:1 в мач от четвъртия кръг на Първа лига. Още 5-ата минута Де Нойер центрира в наказателното, където Гарсес засече то... цялата новина

22:11 ч., 28.07.2022 г.
ЦСКА-София разгроми с 4:0 тима на Македония (Гьорче Петров) в Лигата на конференциите и вече чака своя следващ съперник в надпреварата. Припомня... цялата новина

20:28 ч., 21.07.2022 г.
Македония (Гьорче Петров) и ЦСКА-София завършиха наравно 0:0 в първи мач от втория предварителен кръг на Лигата на конференциите, предаде репорт... цялата новина

11:13 ч., 20.07.2022 г.
ЦСКА-София потегли днес сутринта за Скопие с група от 22 футболисти. Всички те ще са на разположение на наставника Саша Илич и ще бъдат вписани ... цялата новина