Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Наставникът на ЦСКА-София - Стойчо Младенов, сподели емоциите си след победата с 2:0 над Локомотив (Сф). Той говори пред Diema Sport.

Младенов обърна повече внимание не на спечелените три точки, а на това да изкаже мнението си за Левски, Лудогорец, феновете на ЦСКА и БФС.

"Мисля, че днес тръгнахм...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 272
19:29 ч., 02.12.2021 г.
ЦСКА-София победи Локомотив (Сф) с 2:0 в последен мач от 17-ия кръг на Първа лига. Първите 30 минути на срещата не бяха особено интересни за зри... цялата новина

17:13 ч., 02.12.2021 г.
ФК Пирин се разделя с помощник-треньора Шон Макарти. От днес (2 декември) Макарти няма вече да бъде част от треньорския щаб на представителния о... цялата новина

17:11 ч., 02.12.2021 г.
Станаха ясни стартовите състави на ЦСКА-София и Локомотив (София), които излизат в мач от 17-ия кръг на Първа лига.

Наставникът на "ч... цялата новина

14:44 ч., 02.12.2021 г.
ЦСКА 1948 победи Пирин (Благоевград) с 1:0 в мач от 17-тия кръг на Първа лига.

Единственият гол падна от дузпа в добавеното време на... цялата новина

12:31 ч., 02.12.2021 г.
Станаха ясни стартовите състави на ЦСКА 1948 и Пирин (Благоевград). Двубоят от 17-ия кръг на Първа лига започва в 12:45 часа.

... цялата новина

09:28 ч., 02.12.2021 г.
ЦСКА-София посреща Локомотив (София) в сблъсък от 17-ия кръг на Първа лига. Срещата е важна и за двата тима. "Червените" не могат да си позволят... цялата новина

19:31 ч., 01.12.2021 г.
Левски победи Царско село с 1:0 в двубой от 17-ия кръг на Първа лига. Билал Бари реализира победното попадение в 43-ата минута.

Дома... цялата новина

17:01 ч., 01.12.2021 г.
Царско село приема Левски в двубой от 17-ия кръг на Първа лига. Срещата на "Арена Царско село" ще се проведе без публика. Домакините са последни... цялата новина

13:03 ч., 01.12.2021 г.
Бранителят на Славия Людовик Соарес е желан от няколко отбора, твърди footmercato.net. Бранителят се присъедини към тима от родината си Франция,... цялата новина

10:13 ч., 01.12.2021 г.
Добрин Гьонов даде интервю в което говори защо е създаден ЦСКА 1948 и признава, че бюджетът му е между 2,5 и 3 млн. евро. Тези цифри нареждат "ч... цялата новина

19:30 ч., 30.11.2021 г.
Берое победи Славия с 2:1 в мач от 17-ия кръг на Първа лига. Двубоят в Стара Загора започна спокойно и без голови ситуации.

В осмата... цялата новина

17:04 ч., 30.11.2021 г.
Отборите на Берое и Славия се изправят един срещу друг в мач от 17-ия кръг на Първа лига. Срещата на стадион "Берое“ започва в 17:30 часа.

16:28 ч., 29.11.2021 г.
Неприятности за ЦСКА-София преди мача в Разград. Автобусът на “червените" се е счупил и е останал в Русе, където тимът бе отседнал преди мача с ... цялата новина

11:07 ч., 29.11.2021 г.
Мачът между отборите на Царско село и Левски ще се играе без публика. Това информираха домакините преди срещата, която ще се състои на 1 декемвр... цялата новина

09:15 ч., 29.11.2021 г.
Изпълнителният директор на Лудогорец отговори на Алън Пардю. Съветникът на Гриша Ганчев в ЦСКА-София захапа собствениците на разградчани в интер... цялата новина

08:54 ч., 29.11.2021 г.
Лудогорец и ЦСКА-София се изправят един срещу друг в голямото дерби от 16-ия кръг на Първа лига. Това е първата среща на фаворитите за титлата в... цялата новина

17:24 ч., 28.11.2021 г.
Локомотив (Сф) и ЦСКА 1948 завършиха наравно 2:2 в мач от 16-ия кръг на Първа лига. В 16-ата минута Симеон Петров фаулира Божидар Кацаров в нака... цялата новина

16:20 ч., 26.11.2021 г.
Славия и Ботев (Пд) завършиха наравно 0:0 в мач от 16-ия кръг на Първа лига.

"Канарчетата" влязоха по-добре в двубоя, като още във 2... цялата новина

15:15 ч., 26.11.2021 г.
Ботев (Враца) и Царско село завършиха 0:0 в откриващия мач на 16-ия кръг на Първа лига. Хората на Любослав Пенев имаха инициативата през по-голя... цялата новина

15:36 ч., 24.11.2021 г.
Бившият вратар на Локомотив Пловдив Мартин Луков изигра пореден силен мач за своя отбор в Саудитска Арабия. Стражът записа втора "суха" мрежа в ... цялата новина

Късметът отново се усмихна на бившия треньор на Ботев (Пд) Желко Петрович. Черногорецът, който все още чака компенсация от 100 000 евро от "жълт... цялата новина

13:08 ч., 23.11.2021 г.
Най-добрият български съдия Георги Кабаков ще ръководи мача от петия кръг на груповата фаза в Лига Европа между отборите на датския Брьондби и ф... цялата новина

09:03 ч., 23.11.2021 г.
Помощник-треньорът на Пирин (Благоевград) Шон Макарти се забърка в скандал. Той е предизвикал катастрофа, след като е седнал зад волана след упо... цялата новина

20:11 ч., 21.11.2021 г.
Локомотив (Пловдив) проспа едно полувреме, но въпреки това победи Локомотив (София) с 2:1, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Дв... цялата новина

17:51 ч., 21.11.2021 г.
ЦСКА 1948 победи Лудогорец с 2:0 в мач от 15-ия кръг на Първа лига.

Ивайло Чочев откри резултата в 48-ата минута, а в 81-ата Георги Р... цялата новина

15:04 ч., 20.11.2021 г.
Славия разби като гост Царско село с 5:2 в мач от 15-ия кръг на Първа лига. Още в 9-ата минута домакините откриха резултата, след като Лъчезар Б... цялата новина

13:13 ч., 18.11.2021 г.
Днес стана ясно първото ново зимно попълнение в Локомотив Пловдив. Това е напусналият Левски Симеон Славчев. Халфът вече се е разбрал с "черно-б... цялата новина

10:04 ч., 18.11.2021 г.
Светослав Вуцов се извини на съдийската бригада, която ръководи мача с Левски, спечелен от "сините" с 1:0 на стадиона в столичния квартал "Овча ... цялата новина

09:21 ч., 18.11.2021 г.
Валери Божинов избухна с ново любопитно видео в социалните мрежи. Нападателят ясно показа кой е "Най-големият".

"Благодаря, бате Ицо ... цялата новина

12:43 ч., 17.11.2021 г.
Това обявиха официално от столичния клуб. Срещата от 15- ия кръг на Първа лига е в събота от 13:00 часа на стадион "Арена Царско село".

14:12 ч., 16.11.2021 г.
Мениджърът на ВАР в българския футбол Петър Петров изнесе доста интересни данни относно това как е работила досега системата след въвеждането й ... цялата новина

11:51 ч., 13.11.2021 г.
Тъжна новина за българския футбол! Само на 49-годишна възраст от този свят си отиде бившият национален футболист и голмайстор на България Иво Ге... цялата новина

22:20 ч., 10.11.2021 г.
Спортният директор на Локомотив (Пловдив) - Георги Иванов, сподели подробности за атмосферата при "смърфовете". Гонзо е убеден, че футболистите ... цялата новина

16:37 ч., 10.11.2021 г.
Само два дни, след като Спортно-техническата комисия към БФС официално публикува програмата за мачовете до края на календарната година в Първа л... цялата новина

20:03 ч., 08.11.2021 г.
ЦСКА - София надигра ЦСКА 1948 с 1:0 в последен мач от 14-ия кръг на Първа лига.

В герой за домакините се превърна Юрген Матей, който... цялата новина

15:07 ч., 06.11.2021 г.
Черно море и Царско село завършиха наравно 1:1 в среща от 14-ия кръг на Първа лига. Ален Стеванович откри резултата в 53-ата минута. Хората на Л... цялата новина

13:21 ч., 05.11.2021 г.
Лицензионната комисия към БФС официално обяви, че ЦСКА 1948 ще домакинства на стадиона на “Витоша" в Бистрица. Янтра пък се завръща в Габрово, с... цялата новина

21:26 ч., 01.11.2021 г.
ЦСКА 1948 загуби като домакин от Арда (Кърджали) с 2:3 в мач от 13-ия кръг на Първа лига.

Лазар Марин си вкара автогол в 32-ата минут... цялата новина

16:18 ч., 01.11.2021 г.
Едно от най-големите имена в червената история - Спас Джевизов, вече официално е част от ЦСКА 1948. Легендата ще заеме позицията главен скаут на... цялата новина

12:27 ч., 01.11.2021 г.
Фенклубът на Локомотив Пловдив изрази възмущението си от организацията на вчерашното ... цялата новина

17:11 ч., 31.10.2021 г.
Царско село загуби гостуването си на Пирин с 1:2 в мач от 13-ия кръг на първенството. Двубоят се игра на ст."Христо Ботев" в Благоевград, а точн... цялата новина

16:31 ч., 30.10.2021 г.
Славия постигна важна победа с 1:0 при домакинството си на Ботев (Враца) в първа среща от 13-ия кръг на първенството.

"Белите" стигна... цялата новина

14:41 ч., 30.10.2021 г.
Левски финализира сагата с Петър Хубчев, която заплашваше лиценза на клуба за следващия сезон. "Сините" ще платят на бившия си треньор огромната... цялата новина

10:22 ч., 30.10.2021 г.
Нападателят на Локомотив (Сф) Илия Димитров няма да може да играе до Нова година. Той влезе като резерва в мача срещу Локомотив (Пд) за Купата, ... цялата новина

16:02 ч., 27.10.2021 г.
Легендата на българския футбол Христо Стоичков попадна в любопитна класация. Френското издание Score.fr посочи 50-те най-велики футболисти за вс... цялата новина

15:39 ч., 27.10.2021 г.
Звездата на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев изрази своята подкрепа към халфа на Левски Борислав Цонев, видя Sofia24.bg. Играчът н... цялата новина

16:15 ч., 26.10.2021 г.
ПКФ Левски официално обяви, че отваря мобилна лаборатория за антигенен или PCR тест. Центърът за ваксинация ще работи до 19:45 часа днес, а в ср... цялата новина

11:27 ч., 26.10.2021 г.
Стадионът на футболния Славия ще бъде преименуван на "Александър Шаламанов". В момента спортното съоръжение в столичния квартал "Овча купел" нос... цялата новина

10:38 ч., 26.10.2021 г.
Изискването футболистите да имат "зелен сертификат" няма да затрудни "Левски". Почти всички играчи на "сините" са ваксинирани против коронавирус... цялата новина