спорт: Футбол
Бинш треньор на Ботев (Пд), Левски и националния отбор.

Новини свързани с Станимир Стоилов
16:54 ч., 04.12.2021 г.
Левски победи Ботев (Пд) с 2:0 в дербито от 18-ия кръг на Първа лига. Гьоко Зайков бе точен с глава в 6-ата минута, след като засече центриране ... цялата новина

17:14 ч., 03.12.2021 г.
Треньорът на Левски Станимир Стоилов говори пред медиите преди утрешния мач срещу Ботев (Пловдив). Наставникът на "сините" заяви, че играта на н... цялата новина

19:31 ч., 01.12.2021 г.
Левски победи Царско село с 1:0 в двубой от 17-ия кръг на Първа лига. Билал Бари реализира победното попадение в 43-ата минута.

Дома... цялата новина

17:01 ч., 01.12.2021 г.
Царско село приема Левски в двубой от 17-ия кръг на Първа лига. Срещата на "Арена Царско село" ще се проведе без публика. Домакините са последни... цялата новина

09:20 ч., 01.12.2021 г.
Царско село и Левски играят днес от 17:30 часа на "Арена Царско село". Двубоят е от 17-ия кръг на Първа лига. "Царете" са последни в класирането... цялата новина

15:39 ч., 30.11.2021 г.
Треньорът на Левски - Станимир Стоилов, даде пресконференция преди гостуването на Царско село. Срещата е в сряда от 17:30 часа. Той заяви, че дъ... цялата новина

19:23 ч., 27.11.2021 г.
Арда и Левски завършиха наравно 0:0 в мач от 16-ия кръг на Първа лига.

Домакините играха по-добре през първите 45 минути и могат да с... цялата новина

17:35 ч., 27.11.2021 г.
Арда посреща Левски в мач от 16-ия кръг на Първа лига на стадиона в Кърджали. Наставникът Станимир Стоилов е направил две промени в титулярния с... цялата новина

12:35 ч., 26.11.2021 г.
Станимир Стоилов е притеснен от финансовото състояние на Левски. Наставникът заяви, че е готов да играе само с юноши, а всички останали футболис... цялата новина

19:49 ч., 22.11.2021 г.
Левски и Ботев (Враца) завършиха 0:0 в мач от 15-ия кръг на Първа лига. Двата отбора изиграха един много интересен мач, но не успяха да отбележа... цялата новина

09:32 ч., 22.11.2021 г.
Левски посреща Ботев (Враца) в последния мач от 15-ия кръг на Първа лига.

"Сините" спечелиха четири от последните си пет официални м... цялата новина

19:45 ч., 13.11.2021 г.
“Левски" загуби с 0:1 от Пирин (Благоевград) в контролен мач, игран на стадион “Георги Аспарухов". Станимир Стоилов заложи на изцяло подмладен с... цялата новина

19:44 ч., 06.11.2021 г.
Левски победи Славия с 1:0 в дербито от 14-ия кръг на Първа лига. Единственото попадение отбеляза Билал Бари десетина минути преди края на среща... цялата новина

21:17 ч., 30.10.2021 г.
Черно море победи Левски с 1:0 в мач от 13-ия кръг на първенството. Родриго реализира победното попадение в 49-ата минута.

"Моряците"... цялата новина

21:11 ч., 26.10.2021 г.
Левски се класира на 1/4-финал за Купата на България, след като разби със 7:0 Септември (Симитли). "Сините" не оставиха никакви съмнения, че са ... цялата новина

назад 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Григор Димитров започва участие на Мастърс 1000 в Мадрид днес
Левски дочака 20-ата си титла след триумф над ЦСКА
Григор Димитров започва в Мадрид в утрешния следобед
Септември представи новия си треньорски щаб
СДВР показа устройството, с което са изстрелвани ракети на мачовете Левски - ЦСКА