спорт: Футбол
Бинш треньор на Ботев (Пд), Левски и националния отбор.

Новини свързани с Станимир Стоилов
21:11 ч., 18.04.2022 г.
Привърженици на "Левски“ събраха сумата за глобата на старши треньора Станимир Стоилов. Специалистът бе наказан за един мач и глобен с 2000 лева... цялата новина

14:51 ч., 18.04.2022 г.
ПФК Левски пусна в продажба билетите за полуфиналната среща реванш от турнира за купата на България срещу Лудогорец. "Сините призовават привърже... цялата новина

18:56 ч., 17.04.2022 г.
ЦСКА-София и Левски завършиха наравно 0:0 в първи мач от шампионския плейоф на Първа лига. “Сините" отправиха три удара до 20-ата минута. Уелтън... цялата новина

16:49 ч., 16.04.2022 г.
Наставникът на Левски заяви, че утрешния мач с ЦСКА-София може би ще бъде най-тежкият му подобен двубой. Както е известно, Станимир Стоилов няма... цялата новина

11:38 ч., 16.04.2022 г.
Треньорът на Левски Станимир Стоилов в последните дни не бе на себе си след победата с 3:2 над Лудогорец. Наставникът изпусна нервите си след кр... цялата новина

16:41 ч., 14.04.2022 г.
Наставникът на Левски - Станимир Стоилов, говори пред медиите часове след успеха с 3:2 над Лудогорец в първи полуфинален мач от Купа на България... цялата новина

15:56 ч., 14.04.2022 г.
Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов ще даде пресконференция на стадион "Георги Аспарухов". От клуба пуснаха кратко изказване на опитния ... цялата новина

10:20 ч., 14.04.2022 г.
Наставникът на Левски Станимир Стоилов е бесен и иска да напусне клуба и българския футбол. Специалистът, който изведе “сините" до първи успех н... цялата новина

21:05 ч., 13.04.2022 г.
Левски победи с 3:2 Лудогорец в първия полуфинал за Купата на България. Кирил Десподов бе точен в 11-ата минута с хубав удар от 16 метра, а Драг... цялата новина

13:40 ч., 13.04.2022 г.
Лудогорец и Левски ще водят футболна битка днес от 19:00 часа на стадиона в Разград. Двата тима ще изиграят първата среща от полуфналите в турни... цялата новина

22:12 ч., 09.04.2022 г.
Левски победи Черно море с 2:0 в мач от последния редовен 26-и кръг в Първа лига. Двубоят на стадион "Георги Аспарухов" бе изпъстрен с много еди... цялата новина

20:12 ч., 03.04.2022 г.
Левски победи Пирин с 3:0 в мач от 25-ия кръг на Първа лига. Двубоят се игра на ст. "Христо Ботев" в Благоевград. В 4-ата минута Уелтън с мощен ... цялата новина

23:02 ч., 30.03.2022 г.
Левски победи Септември с 3:2 в контролна среща, играна на стадион "Георги Аспарухов". Звездата на "сините" Георги Миланов беше точен от дузпа в... цялата новина

19:27 ч., 19.03.2022 г.
Левски победи Локомотив (Сф) с 1:0 в мач от 24-ия кръг на Първа лига. "Сините" се изкачиха на петата позиция във временното класирането с актив ... цялата новина

19:48 ч., 13.03.2022 г.
Левски загуби от Лудогорец с 1:2 в дербито на 23-ия кръг в Първа лига. Двубоят се игра в Разград на "Хювефарма Арена“, където "сините" нямат поб... цялата новина

назад 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Актуални Четени Теми
Григор Димитров започва участие на Мастърс 1000 в Мадрид днес
Левски дочака 20-ата си титла след триумф над ЦСКА
Григор Димитров започва в Мадрид в утрешния следобед
Септември представи новия си треньорски щаб
СДВР показа устройството, с което са изстрелвани ракети на мачовете Левски - ЦСКА