спорт: Футбол
Бинш треньор на Ботев (Пд), Левски и националния отбор.

Новини свързани с Станимир Стоилов
00:03 ч., 06.03.2023 г.
Отборът на Левски прекъсна серията си от 11 поредни срещи без победа в първенството. "Сините" победиха като гост Хебър (Пазарджик) с 2:0 в мач о... цялата новина

20:03 ч., 28.02.2023 г.
Отборите на Левски и Лудогорец завършиха 0:0 в последната среща от 21-ия кръг на Първа лига. След поделените точки шампионите вече изостават на ... цялата новина

13:49 ч., 18.02.2023 г.
От Левски поднесоха цветя и венци пред паметника на Васил Левски в парка до стадион “Георги Аспарухов". Днес се навършват 150 години от обесване... цялата новина

16:30 ч., 14.02.2023 г.
Левски победи Струмска слава с 3:0 в контролна среща, която се проведе на терен №2 на стадион "Георги Аспарухов". Попаденията за "сините" реализ... цялата новина

17:59 ч., 11.02.2023 г.
Отборът на Левски загуби от Черно море с 0:1 в първия мач на двата отбора от пролетния дял на Първа лига. Заради наказание футболистите на Стани... цялата новина

15:29 ч., 01.02.2023 г.
Левски се прибра от почти едномесечния си лагер в Дубай. "Сините" изкараха цялата си зимна подготовка в ОАЕ, като заминаха в началото на годинат... цялата новина

13:05 ч., 31.01.2023 г.
Левски победи Гълф Юнайтед с 4:0 в последната си контрола от подготвителния лагер в Дубай. Играчите на Станимир Стоилов откриха в 8-ата минута с... цялата новина

22:04 ч., 25.01.2023 г.
Левски победи с 2:0 латвийския Рига на лагера си Дубай, който е част от подготовката за пролетния полусезон в Първа лига. Двете попадения за "си... цялата новина

17:59 ч., 17.01.2023 г.
Левски загуби с 2:3 от Ал Кувейт във втората си контрола по време на зимната подготовка в Дубай. Хората на Станимир Стоилов допуснаха обрат в по... цялата новина

15:38 ч., 03.01.2023 г.
Отборът на Левски проведе първа тренировка от зимния си подготвителен лагер в Дубай, който ще продължи един месец, съобщиха от официалния сайт н... цялата новина

20:04 ч., 30.12.2022 г.
Отборът на Левски ще проведе пет контроли по време на зимната си подготовека в Дубай. "Сините" заминават за ОАЕ на 2-ри януари и се прибират обр... цялата новина

22:17 ч., 15.12.2022 г.
Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов направи равносметка на изминалата година за отбора и клуба като я определи като трудна, щастлива, ем... цялата новина

08:37 ч., 04.12.2022 г.
Шампионът Лудогорец и носителят на Купата на България Левски ще определят в Разград последният четвъртфиналист в настоящото издание на турнира. ... цялата новина

17:34 ч., 01.12.2022 г.
Лудогорец и Левски завършиха 0:0 в мач от шестия кръг на Първа лига. Двубоят трябваше да се изиграе още през август, но беше отложен заради учас... цялата новина

Септември представи новия си треньорски щаб
СДВР показа устройството, с което са изстрелвани ракети на мачовете Левски - ЦСКА