Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Левски приключи с победа лагера в Дубай
Автор: Цвети Христова 13:05 / 31.01.2023Коментари (0)6842
© Facebook
Левски победи Гълф Юнайтед с 4:0 в последната си контрола от подготвителния лагер в Дубай. Играчите на Станимир Стоилов откриха в 8-ата минута с попадение на завърналия се в игра след контузия бранител Келиан ван дер Каап, който се разписа след добавка. Нидерландецът удвои в началото на второто полувреме. Третият гол за Левски реализира Уелтън, а Марин Петков отбиляза четвъртото попадение. Асен Чандъров удари греда, а попадение на Рикардиньо бе отменено.

За местния тим игра бившата звезда на Арсенал и Манчестър Сити Бакари Саня. Мениджър на отбора е бившият защитник на Нюкасъл Стив Тейлър.

Победата срещу Гълф Юнайтед е четвърта за Левски на лагера в Дубай, който приключва днес. До подновяването на шампионата "сините" ще изиграят още една контрола, която ще се проведе в България след завръщането на тима на родна земя.

Така столичани завършиха подготовката си с четири победи, една загуба и един прекратен мач. На 1 февруари "сините" се прибират в България след близо един месец престой в Дубай.

Стартов състав на Левски: 13. Михайлов, 5. Ван Дер Каап, 22. Галчев, 8. Краев, 20. Чандъров, 14. Стефанов, 30. Кръстев, 10. Попов, 17. Уелтън, 18. Роналдо, 88. Петков.