Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Левски загуби втората си контрола в Дубай
Автор: Цвети Христова 17:59 / 17.01.2023Коментари (0)7261
Левски загуби с 2:3 от Ал Кувейт във втората си контрола по време на зимната подготовка в Дубай. Хората на Станимир Стоилов допуснаха обрат в последните 15 минути на мача. През първото полувреме Левски поведе с попаденията на Марин Петков и Уелтън още до 25-ата минута.

През втората част лидерът във футболния елит на Кувейт намали резултата след автогол на Ван дер Каап в 75-ата минута, а до края на мача обратът беше оформен с попадения на Али Хюсеин. Александър Божилов в добавеното време на срещата удари греда.

Състав на Левски: 1. Пламен Андреев (46 - 13. Николай Михайлов) – 23. Ноа Сонко Сундберг (68 - 39. Дейвид Михалев), 50. Кристиан Димитров (46 - 33. Хосе Кордоба), 6. Вендерсон Цунами (46 - 5. Келиан ван дер Каап), 27. Асен Митков, 30. Филип Кръстев (65 - 71. Антоан Стоянов), 20. Асен Чандъров (46 - 14. Илиян Стефанов), 10. Ивелин Попов (65 - 16. Преслав Бачев), 18. Роналдо (68 - 38. Александър Божилов), 17. Уелтон (46 - 9. Рикардиньо), 88. Марин Петков.