Лек автомобил избухна в пламъци на бул."Ломско шосе" близо до бензиностанция. Гражданин качи снимка във Фейсбук от огнения ад.

Този булевард буквално е най-горещата точка в столичния квартал "Надежда", защото преди един месец  тук  изгоря един автомобил. 

Тогава колата избухна в пламъци докато се движеше по булеварда. Инцидентът стана на кръстовището на булевард "Ломско шосе" и улица "Бели Дунав "На място веднага пристигнаха пожарникари, които потушиха пламъците. Колата беше  изгоряла напълно. При инцидента нямаше пострадали.