Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Нова загуба за ЦСКА-София в Лигата на конференциите
Автор: Екип Sofia24.bg 08:47 / 22.10.2021Коментари (1)5221
© Фейсбук
ЦСКА - София загуби с 0:1 домакинството си на Зоря в мач от третия кръг на груповата фаза в Лигата на конференциите.

Единственото попадение вкара иранецът Саядманиш в 64-ата минута, а поражнието изпрати "червените" на последното място в групата със само една спечелена точка.

"Армейците" изиграха много силно първо полувреме, но не успяха да отбележат гол. През второто полувреме домакините имаха на три пъти претенции за дузпа, но те не бяха уважени от главния съдия. В добавеното време Тибо Вион бе изгонен с директен червен картон, а в 57-ата минута Греъм Кери напусна с контузия.