Спортните новини: Днес (1) | Вчера (4)
ЦСКА-София шокира феновете си, Царско село спечели точка на "Армията"
Автор: Екип Sofia24.bg 19:34 / 12.03.2022Коментари (1)5989
© cska.bg
ЦСКА-София и Царско село завършиха наравно 0:0 в мач от 23-ия кръг на Първа лига. "Армейците" буквално шокираха феновете си, след като се провалиха в мач срещу последния в класирането. "Червените" играха слабо и не успяха да отбележат гол на тим, който преди тази среща беше в серия от шест поредни загуби. Двубоят започна с минута мълчание в памет на треньора Веселин Яневски, който почина преди четири дни само на 45 години. В 21-ата минута Иван Турицов шутира от 25 метра, но Ндиае изби в корнер. В 37-ата Николаев бе много близо до това да си  отбележи автогол. Защитникът опита да изчисти едно центриране, но всъщност отправи опасен удар към собствената си врата, който Ндиае трудно спаси.

В 58-ата минута Георги Йомов шутира, но Ндиае отново изби. В 62-ата минута резервата Гарсес стреля със странична ножица над вратата. В 90-ата минута  Вилдсхут стреля слабо с глава. В добавеното време на мача и Бисмарк разочарова Стойчо Младенов, след като не успя да вкара от непосредствена близост. Това е втора поредна среща без попадение за ЦСКА-София.

Стартови състави:

ЦСКА-София: 1. Бусато, 19. Турицов, 29. Лам, 4. Кох, 15. Вион, 3. Жеферсон, 8. Кери, 24. Мухар, 30. Вилдсхут, 10. Йомов, 9. Кайседо

Царско село: 22. Ндиае, 7. Петрис, 8. Батас, 11. Йорданов, 14. Крачун, 15. Зебли, 16. Копола, 19. Мартинс, 23. Коломбо, 44. Николаев, 66. Витурини