Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Стойчо Младенов пак е недоволен, този път от програмата на неговия отбор
Автор: Екип Sofia24.bg 17:10 / 12.12.2021Коментари (1)4738
© БГНЕС
Наставникът на ЦСКА-София Стойчо Младенов поздрави своите футболисти за победата с 2:0 срещу Черно море. Той се оплака от сгъстената програма на "червените" до края на годината.

"Още първото полувреме можеше да си решим мача. Имахме още две стопроцентови ситуации. Но и 2:0 беше достатъчно. Искаше ми се и трети гол. Знаеше се от какъв мач идваме отпреди 72 часа. Подчертавам 72 часа. Можеше нашият мач да е в понеделник. Това са тънки моменти и подсказва тенденцията към ЦСКА. Играем през по-малко от 72 часа. Това е в ущърб за нас. Кой каквото иска да казва.

Аз казвам това, което мисля. Да не се отвличаме обаче в други теми. Много силно първо полувреме, второто започна да личи умората. Намериха сили момчетата да надделеем категорично над Черно море. Поздравления за тях“, коментира Младенов.

Специалистът говори и за предстоящите мачове на "червените": "Още два тежки двубоя ни остават, като трябва да излезем крайни победители. Имаме качества, имаме възможността. Дай Боже да възстановим футболистите и 90 минути да бъдат свежи. Имаме професионалисти с нужните качества. Трябва да играем на върха на възможностите си“, добави още треньорът на ЦСКА-София.