Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
ЦСКА-София с труден успех, Стойчо Младенов разочарован от футболистите
Автор: Екип Sofia24.bg 20:02 / 20.11.2021Коментари (0)5250
© Инстаграм
ЦСКА-София победи с 2:1 Арда в мач от 15-ия кръг на Първа лига. Армейците спечелиха много важни три точки, но стигнаха до победата изключително трудно.

Милен Желев откри резултата след 80 секунди игра, а Жорди Кайседо изравни в 54-ата минута.

Брадли Мазику реализира за пълния обрат в 79-ата минута. Стражът на гостите Караджов има вина за попадението. Мазику нахлу на скорост в наказателното поле и стреля от малък ъгъл, а топката мина между краката на вратаря и се оплете в мрежата му за 2:1.

Единствената изненада в състава на "червените" бе отсъствието на Турицов. Бранителят остана на пейката, а Вион започна като титуляр.

Двубоят се игра без публика, тъй като домакините изтърпяват наказание.

Наставникът Стойчо Младенов бе много разочарован от представянето на "червените" в този мач.

“Да заявя ясно и категорично както на вас, така и на състезателите: такова поведение е непристойно за отбор като ЦСКА. Ако това поведение се повтори, ще падат глави. Да забравят за такова скандално поведение", предупреди футболистите си Младенов.

ЦСКА-София: Густаво Бусато, Тибо Вион, Юрген Матей(жк), Томас Лам, Брадли Мазику(жк), Карло Мухар(46- Амос Юга), Жеферсон(жк), Георги Йомов, Яник Вилдсхуд, Греъм Кери(46-Федерико Варела), Жорди Кайседо

Треньор: Стойчо Младенов

АРДА: Иван Караджов(жк), Милен Стоев, Христо Иванов, Пламен Крумов(жк), Давид Кики, Милен Желев, Илия Юруков, Иван Коконов, Спас Делев, Жуниньо, Тонислав Йорданов

Треньор: Славко Матич

Стадион: "Българска армия"

Съдия: Никола Попов