Спортните новини: Днес (1) | Вчера (4)
Левски записа най-изразителната си пролетна победа в Кърджали
Автор: Цвети Христова 17:03 / 19.03.2023Коментари (0)6995
Левски победи с 3:0 като гост Арда в Кърджали. Срещата беше от 24-ия кръг на efbet Лига. "Сините" изиграха много силно първо полувреме, в което се разписаха Роналдо (6) и Рикардиньо (32). В началото на втората част Ивелин Попов оформи крайния резултат от дузпа. Победата беше трета поредна в първенството за отбора на Станимир Стоилов, а срещата под №250 за него като треньор в елита на България.

Със спечелените три точки, Левски излезе на четвърто място във временното класиране с 41 пункта, като вече е в серия и от пет мача без поражение. Арда е осми с 35 точки.

Стартов състав на Левски: Пламен Андреев, Жереми Петрис, Сонко Сундберг, Хосе Кордоба, Цунами, Филип КръстевАндриан КраевИвелин Попов, Уелтон, Роналдо, Рикардиньо.