Спортните новини: Днес (1) | Вчера (3)
Септември (Сф) загуби от Арда в голово шоу
Автор: Екип Sofia24.bg 23:11 / 01.08.2022Коментари (0)11958
© Sportal.bg
Септември загуби с 2:3 от Арда в мач от 4-ия кръг на първенството. Лъчезар Котев вкара хубав гол от 20 метра и даде гол аванс на домакините още в 6-ата минута. Реди Каса успя да изравни в 28-ата минута. Христо Иванов реализира второто попадение за домакините в 37-ата минута. Милен Стоев си отбеляза автогол в 73-ата минута, а минута по-късно Ел Мами Тетах реализира за крайното 3:2.

Със спечелените три точки Арда събира в актива си 9 и остава на една точка от  лидерите Лудогорец и ЦСКА-София. Септември пък е с 4 пункта от началото на първенството. В следващия кръг Арда гостува на Локомотив (Пловдив), а Септември се изправя срещу Локомотив (София).

Ето на кои футболисти заложи в този мач Славко Матич: 21. Димитър Шейтанов, 16. Кристиян Пешов (89 - 15. Виктор Зоров), 8. Александър Тодоров (72 - 25. Мирза Делимеджач), 6. Атанас Кабов, 9. Димитър Костадинов, 4. Иван Арсов, 18. Красиан Колев (72 - 7. Айкут Рамадан), 22. Мартин Стойчев, 13. Мартин Николов, 19. Реди Каса, 17. Симеон Александров

Треньор: Славко Матич