Спортните новини: Днес (2) | Вчера (2)
Чочев вкара за победата в Кърджали, ЦСКА 1948 отново е лидер в класирането
Автор: Екип Sofia24.bg 21:31 / 13.08.2022Коментари (0)9932
© Фейсбук
ЦСКА 1948 победи като гост Арда с 1:0 и е лидер в българското първенство с 14 точки. Ивайло Чочев реализира победното попадение от дузпа през първата част. 11-метровият наказателен удар бе отсъден за нарушение на Алекс Петков срещу Георги Русев. Това е седмо попадение за Ивайло Чочев от началото но първенството.

Домакините пропуснаха най-добрата възможност за изравняване на резултата в средата на второто полувреме. Тогава

Ласана Ндиайесе се размина с попадението. Срещата ще се запомни и с дебюта на Парвиз Умарбаев. Бившият халф на Локомотив (Пловдив) записа около  половин час игра.

След победата в Кърджали "червените" отново оглавиха класирането. Те събраха 14 точки след 4 победи и две равенства.

Стартови състави:

Арда: 36. Симеонов, 6. Крачунов, 8. Желев, 10. Ковачев, 18. Ндиайе, 20. Лозев, 24. Петков, 33. Тилев, 70. Иванов, 77. Юруков, 80. Котев

ЦСКА 1948: 29. Наумов, 19. Фуртадо, 22. Даскалов, 14. Хелитон, 2. Перейра, 18. Чочев, 58. Октавио, 20. Бастунов, 10. Русев, 9. Колев, 17. Рафаел.