Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Левски с пета поредна победа в първенството
Автор: Екип Sofia24.bg 22:25 / 05.09.2022Коментари (0)9270
© Sofia24.bg
Отборът на Левски победи Арда с 2:0 на "Виваком Арена Георги Аспарухов“ в последния двубой от деветия кръг на efbet Лига. Андриан Краев откри в 20-ата, а Марин Петков оформи крайния резултат в 87-ата минута. Това е пета поредна победа за "сините" в първенството.

Левски не е допускал гол в пет поредни шампионатни срещи.12 години по-късно Ивелин Попов отново започна като титуляр в мач от родното първенство.

В 20-ата минута Филип Кръстев центрира от ъглов удар на далечната греда, където Андриан Краев с глава вкара за 1:0. В 87-ата минута Петков с левия крак отбеляза третото си попадение от началото на първенството.

Със спечелените три точки Левски вече е на шесто място във временното класиране с актив от 15 точки. Арда заема седмата позиция със същия точков актив, но столичани имат три мача по-малко.