Седрик Коломбо дебютира с гол за Царско село
Автор: Екип Sofia24.bg 17:39 / 04.02.2022Коментари (0)4823
©
fctsarskoselo.com
Царско село победи Левски Лом с 4:2 в контролна среща, която се игра на националната футболна база в Бояна.

Гостите поведоха още в 5-ата минута, когато Любомир Веселов се възползва от грешка в отбраната на "царете“ и реализира покрай вратаря Хадим Ндиае.

Много бързо обаче футболистите на Андреа Сасарини стигнаха до обрат, а до почивката натрупаха и сериозен аванс.

В 20-ата минута Сердрик Каломбо изведе Лукас Мартенс в наказателното поле и защитник на Левски го фаулира. Реферът Димитър Димитров отсъди дузпа, която Валентино Пулиезе реализира за 1:1.

Три минути по-късно Царско поведе, след като Седрик Каломбо вкара на празна врата.

В 30-ата минута Хари Денков изведе Венци Христов на чиста позиция и опитният нападател вкара за 3:1.

Четвъртия гол падна в 35-ата минута. "Царете“ направиха добра атака, която завърши с пас на Пулиезе към Хари Денков, който с мощен шут вкара за 4:1.

В средата на полувремето травма получи Реди Каса, който бе заменен от Венцислав Христов.

През втората част Андреа Сасарини направи поредица от смени, а в един момент от мача на терена се появиха и пет момчета от академията на клуба.

Филипе Ронкети имаше шанс да вкара и пети гол, но стражът на Левски спаси. 15 минути преди края на мача гостите намалиха след попадение на Росен Кръстев.

Дебют за Царско село направиха стражът Хадим Ндиае, Седрик Коломбо, Жереми Петрис, Давиде Масела и Филипе Ронкети. Втори мач за отбора изиграха Матео Лукарели и Пиер Зебли.

Царско село – Левски (Лом) 4:2

0:1 Любомир Веселов (5)1:1 Валентино Пулиезе (20)2:1 Седрик Камолбо (23)3:1 Венцислав Христов (30)4:1 Хари Денков (35)4:2 Росен Кръстев (75)

Стартов състав на Царско село: Хадим Ндиае, Николай Николаев, Матео Лукарели, Мартин Кавдански, Пиер Зебли, Валентино Пулиезе, Седрик Каломбо, Жереми Петрис, Лукас Мартинс, Хари Денков, Реди Каса.

Резерви: Иван Дерменджиев, Пламен Крумов, Давиде Масела, Фелипе Ронкети, Венцислав Христов, Димитър Ненчов, Димитър Величков, Дани Желев, Димитър Григоров, Никола Русинов, Кристиан Николов.