Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
ЦСКА 1948 не допусна загуба по време на лагера си в Турция
Автор: Екип Sofia24.bg 16:31 / 05.02.2022Коментари (0)4711
© Фейсбук
ЦСКА 1948 постигна нова победа по време на лагера си в Турция. Този път “червените" се наложиха с 2:1 над втородивизионния полски Миедж, като това бе и последната им проверка на турска земя. Ангел Бастунов в 12-ата минута и Галин Иванов в 52-ата бяха точни за отбора от София, а малко преди края Патрик Макуч вкара за поляците от дузпа (84’).

Така момчетата на Ники Киров все още нямат загуба в нито една контролна среща, която са изиграли през тази зима. Интересно бе, че днешният мач започна с близо 25 минути закъснение, защото съдиите закъсняха закъсняха.

ЦСКА 1948 - Миедж 2:1

1:0 Бастунов (12)

2:0 Иванов (52)

2:1 Макуч (84) дузпа

Стартов състав на ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 24. Лазар Марин, 87. Симеон Петров, 25. Георги Ангелов, 15. Александър Александров, 22. Реян Даскалов, 18. Ивайло Чочев, 20. Ангел Бастунов, 11. Денислав Александров, 7. Марио Топузов, 9. Александър Колев

Треньор: Николай Киров