Спортните новини: Днес (1) | Вчера (3)
ЦСКА 1948 загуби от Арда в София, Делев разплака "червените"
Автор: Цвети Христова 21:26 / 01.11.2021Коментари (0)3523
© Фейсбук
ЦСКА 1948 загуби като домакин от Арда (Кърджали) с 2:3 в мач от 13-ия кръг на Първа лига.

Лазар Марин си вкара автогол в 32-ата минута, а малко след това Алекс Петков удвои резултата в полза на гостите.

В 56-ата минута националът Ивайло Чочев намали. В 76-ата минута резервата Симеон Петров изравни с глава.

В 85-ата минута Спас Делев прехвърли технично Даниел Наумов за крайното 3:2 в полза на Арда. Ситуацията беше гледана с VAR за евентуална засада на нападателя.

Любопитно е, че срещата стартира с 21 българи, като единственият чужденец бе Жуниньо в състава на Арда.

"Червените" остават на 12-о място с 11 точки. Арда заема осмото място във временното класиране с 14 пункта.

ЦСКА 1948 - Арда 2:3

0:1 Лазар Марин (32 - автогол)

0:2 Алекс Петков (38)

1:2 Ивайло Чочев (56)

2:2 Симеон Петров (76)

2:3 Спас Делев (85)