Ръководството на "Левски", спортно-техническият щаб, служители и привърженици на тима поднесоха венци и цветя пред паметника на Апостола.
На събитието присъстваше и мажоритарният собственик Наско Сираков. Всички футболисти на първия отбор, играчи и треньори от школата също засвидетелстваха своето уважение към Васил Левски.
Зареждане ...


13:15 / 19.02.2022
6604












Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.