Ръководството на "Левски", спортно-техническият щаб, служители и привърженици на тима поднесоха венци и цветя пред паметника на Апостола.

На събитието присъстваше и мажоритарният собственик Наско Сираков. Всички футболисти на първия отбор, играчи и треньори от школата също засвидетелстваха своето уважение към Васил Левски.