Отборът на Левски ще изиграе две контроли по време на паузата в efbet Лига заради мачовете на националните отбори, съобщиха от "синия“ клуб.
Избраниците на треньора Станимир Стоилов ще поддържат игровия си ритъм с проверки срещу Ботев (Враца) и Витоша (Бистрица).
Контролата срещу елитния тим трябва да се изиграе на 31 март (петък). Мачът с Витоша е на 4 април (вторник).
И двете проверки ще се проведат на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов“. Началните часове на мачовете ще станат ясни допълнително.
Зареждане ...


14:42 / 14.03.2023
5538












Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.