Треньорът на Левски Станимир Стоилов използва профила на клуба в социалните мрежи, за да направи обръщение към феновете след класирането на "сините" за финал на Купата на България. Столичани победиха Лудогорец с 1:0 в петък, а на "Герена" имаше 20 000 привърженици, които горещо подкрепяха любимците си.
"Поклон и благодарим за подкрепата към този “крехък" отбор, “сини" привърженици! Светли празници!", гласи обръщението на Станимир Стоилов.
Зареждане ...


12:25 / 23.04.2022
7285












Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.