В Радомир се състоя поредната левскарска среща. Наско Сираков, Даниел Боримиров и Ивайло Ивков се срещнаха с фенове на Левски.

Изпълнителният директор на "сините" Ивайло Ивков говори след срещата.

Той изрази мнение, че клубът ще получи лиценз и разкри, че на "Герена" имат план за споразумение с Насиру Мохамед.

"Основната ни цел е отборът да играе непримирим футбол и да се харесва на хората. Те да дойдат на стадиона и по този начин ще се види колко важен е Левски за бизнеса, за да рекламират. Това е в най-общи линии, за да оцелеем. 

Към момента с Насиру няма споразумение, обаче имаме план как да преодолеем това", заяви изпълнителният директор на Левски.