Футболистът на Левски - Филип Кръстев, публикува пост в Инстаграм по повод края на сезона. Полузащитникът изигра силен полусезон за "сините" исе превърна в любимец на феновете. Припомняме, че той игра на "Герена" като преотстъпен от Ломел. Желанието на играча и на Левски е той да остане в отбора. В момента шефовете на "сините" преговарят с белгийцийския клуб. Филип Кръстев благодари на привържениците на Левски за подкрепата през сезона.

"Благодаря ви за уникалната подкрепа и незабравимите емоции и моменти последните няколко месеца и най-вече ви благодаря, че ми върнахте удоволвствието от играта. До скоро“, написа Филип Кръстев.