Шествието на феновете на Левски започна от паметника на Васил Левски към стадион “Георги Аспарухов". То се провежда непосредствено преди мача с Локомотив (Пловдив). Малко след 12:30 хиляди привърженици, с шалчета и знамена, тръгнаха към стадиона.
На предна линия е ръководството на клуба начело с Наско Сираков, Кирил Ивков и Даниел Боримиров. Те държат транспарант “Левски е вечен".
Вижте кадри от шествието в прикаченото видео, което е на Левски ТВ!
Зареждане ...













13:18 / 19.02.2022
7358












Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.