Отборът на Левски стартира втория си подготвителен лагер в Белек без трима футболисти и при снеговалеж. Наставникът Станимир Стоилов събра играчите си след четиридневна почивка, като към групата се присъедини Филип Кръстев, който снощи пристигна в лагера, както и Уелтон. Нападателят вече е здрав и най- вероятно ще играе в контролата с Марибор на 29 януари.

Георги Миланов и Гьоко Зайков се подготвяха индивидуално.

Тримата играчи, които напуснаха лагера през почивните дни - Андриан Краев, Драган Михайлович и Здравко Димитров, както и кондиционният треньор Михайло Шекероски, не успяха да се приберат на време. Известно е, че от три дни заради лошото време полетите от Истанбул към Анталия се анулират.