Левски се раздели по взаимно съгласие с Христос Шелис. 21-годишният защитник се присъедини към Левски на 20 юли 2021 година като свободен агент, след като разтрогна договора си с АПОЕЛ (Никозия). Той изигра 13 мача със синята фланелка, но не успя да впечатли с изявите си.

Кипърският защитник не замина с отбора за лагер в Турция, а раздялата бе обявена официално днес. Ето какво написаха "сините" в официалния си сайт:

"ПФК Левски“ се раздели с Христос Шелис. Договорът между клуба и футболиста бе прекратен по взаимно съгласие. Защитникът се присъедини към "Левски“ през лятото на 2021 година и изигра 13 мача със "синята“ фланелка.

Ръководството, спортно-техническият щаб, футболистите и служителите на "ПФК Левски“ благодарят на Христос Шелис за професионалното отношение и му пожелават много здраве, лични и професионални успехи."