Левски подписа договор с нападателя Велтон Фелипе Парагуа де Мело. Контрактът с атакуващия футболист е за срок от 3 години. Той идва от бразилския Ботафого-ПБ, като през последния сезон има записани 21 мача, 5 гола и 1 асистенция.
Велтон стартира кариерата си в Маринга, а след това преминава и през Пирачичаба.
Нападателят става втория играч, който идва в Левски от Ботафого-ПБ, след като и Вендерсон де Фрейташ Соареш - Цунами подписа със "сините".
"ПФК Левски“ приветства с добре дошъл на "Герена“ Уелтън и му пожелава много голове и щастливи мигове със синята фланелка", написахат "сините" в своя официален сайт.
Зареждане ...







14:17 / 04.01.2022
6169












Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.