Бившият капитан на националния отбор Ивелин Попов ще премине в Левски след края на сезона. Юношата на "сините" ще се завърне у дома като свободен агент и ще завърши кариерата си на "Герена". Попов има действащ договор с руския Сочи до края на сезона и той няма да бъде подновен, съобщава "Тема Спорт".

Попето е провел среща с ръководството на Левски, след като "сините" изявиха желание да го привлекат. На няколко пъти Станимир Стоилов сподели, че редовно провежда разговори с футболиста. Атакуващият играч е споделил, че е готов да се завърне на "Герена", но това е възможно да се случи през лятото, когато договорът му със Сочи изтече.