Левски вече няма забрана за трансфери. Това стана ясно от публикация в сайта на

"синия" клуб, чрез която се уведомява обществеността, че ФИФА отново разрешава на ПФК Левски да привлича играчи. Ето какво написаха "сините" в клубния сайт:

"Левскари, 

С писмо от ФИФА от 11.05.2022 г., бе вдигната забраната за трансфери на "ПФК Левски“. 

След дълги преговори водени от изпълнителния директор на "ПФК Левски“ Ивайло Ивков и юриста на клуба Илия Патронев бе постигнато споразумение с бившия футболист на "Левски“ Насиру Мохамед, с което процедурата срещу клуба бе затворена".