Централният защитник на Левски Хосе Кордоба бе един от многото щастливи играчи на "сините“ след успеха с 1:0 над Лудогорец в реванша за Купата на България, който узакони класирането на "сините“ на финала с общ резултат 4:2.

Панамският бранител бе подкрепян от своята приятелка, която бе на трибуните на пълния до краен предел стадион "Георги Аспарухов“. Красавицата неотлъчно е до Кордоба и винаги го подкрепя по време на мач. След победата футболистът и половинката му не пропуснаха да си направят снимка за спомен.