Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков е дарил 250 000 лева като безлихвен заем на клуба, с който да подпомогне “сините" в най-трудните им времена. Това заяви изпълнителният директор на клуба Ивайло Ивков във видео обръщение, публикувано във “Фейсбук" страницата на Левски. Сумата е била предоставена в периода между октомври и декември. 

"Искам да изкажа специални благодарности на собственика Наско Сираков. Той не само издържа стоически, не само се превърна в архитекта на новия Левски и имаше основна роля за привличането на Станимир Стоилов, но и предостави 250 000 лева на клуба. Вярно, сумата беше предоставен като безлихвен заем чрез негови фирми, но беше предоставена в един отчаян период между октомври и декември. Това ни позволи да развием клуба до тук", заяви Ивков.